Rozpocet na vyzdobu, je to normalna cena?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je to normalna cena za vyzdobu pre 41 dospelych a 15 deti?
Odpovedať
@lejkak to to bude veniec na stred stola a pridám ešte vázu do stredu so sviečkou. Ale ešte sa na tom pracuje. Treba tam pridať viac bielej a trošku nechať miesto v strede.
Odpovedať
@veroni90 fakt krasna
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@dankafraj Dobry deň, tak zatiaľ to vyzerá tak že výzdoba príde o mesiac. Všetko je hotové. Fotky mám v albume že podľa predlohy čo mali robiť. Som spokojná. Kostol zdobiť nemáme povolené takže nám odpadli 2 položky a budeme mať 13 stolov plus hlavný. Cena vyšla na 770 eur. Bez svietnikov a sviečok. Čisto kvety.
Odpovedať
Ukážka výzdoby ktorá je hotová. Jesenná svadba. Bolo to dosť roboty jednať s čínskou výrobou ale oplatí sa.
Odpovedať
@veroni90 máš pravdu. Moc krásne ste sa s tým popasovali
Odpovedať
@marion_etta Dakujem ☺️ som veľmi spokojná. Ešte vydržať 40 dni a bude to doma.
Odpovedať
@veroni90 fuuuu to bude teda cakanie
Odpovedať
@christina1988 no to bude, dufam že sa oplatí. No žiaľ nebudem prva ktorá to uvidí lebo to ide na SK a my sme v anglicku dlhodobo pracovne 🥹
Odpovedať
@veroni90 Sice cinska vyroba, ale vysledok velmi pekny, ani by som nepovedala, ze Cina 🙂
Odpovedať
@adelinka_malinka Dakujem. V dnešnej dobe je skoro všetko odtiaľ takže som im dôverovala. Tiež mame aj parostroj odtiaľ a pohoda.
Odpovedať
@veroni90 presne tak, odtiaľ už kúpiš takmer všetko a tá kvalita je ozaj neporovnateľná 🙂 človek ani nezistí, že je to čínska výroba.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?