Poraďte čo mám robiť

Ahojte dievčatá, riešime svadobné oznámenia, svadobné pozvánky, menu a menovky. Vybrali sme si veľmi krásne ale cena nám vyskočila pre 90 ľudí skoro 400 eur. Toľko sme vôbec nečakali. Chcem sa opýtať, vyzeralo by veľmi zle, keby sme kúpili svadobné oznámenie a pozvánku k sv. stolu - tie by boli drahšie, a potom by sme zvolili lacnejšie menu a menovky, ktoré by boli priamo v sále. Jasné, že by sme doladili všetko farebne ale či to nebude blbé. Ďakujem za Vaše názory. 🙂
Odpovedať
Myslim,ze si toho nikdo ani nevsimne. Ani kdyby oznameni pak neladilo s vyzdobou v sale.
Odpovedať
taketo veci sa riesia iba na marketingove foto. Nikto, ani ty, si nevystavi vase oznamenie, menu, pozvanku a menovku aby sa pohorsil, ze to neladi.
Odpovedať
Presne, ako píšu dievčatá hore. Vôbec by som to neriešila a spravila by som to podľa seba a podľa financií. Určite to nikto nebude riešiť, že jedno neladí s druhým. Nelám si nad tým hlavu🙂
Odpovedať
Profilova fotka
A neskusala ste si vytvoriť sama oznamko? Mna vyšlo 100 oznámení a 50 k stolu na 25€!! Plus obálky 20…. A sú krásne. Robila som si ich v canva.com. Je tam toho miliooooon 🙂
Odpovedať
Je to riadna šupa čo sa ceny týka a teda myslím, že sú aj iné položky ktoré sú rovnako drahé a dôležitejšie takže toto by som až tak neriešila a spravila kľudne aj iné 🙂 Lacnejšie ak by sa dalo.
Odpovedať
Profilova fotka
tak za taku cenu by som radsej sama vyrabala, je to dost penazi a podla mna takato hodna sa vie minut asi aj lepsie ci? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
hmmmm je to veru dost ale tak zas myslim, si ze svadba je len jedna a mnohi si tie svadobne oznamenia aj odkladaju, takze do nich sa oplati trocha investovat
Odpovedať
ja to riešim samo-výrobou tiež cez canvu 😎
Odpovedať
Profilova fotka
ako cena to nie je zla na ten pocet a fakt zalezi od toho, ci ste si vybrali take en exclusivnejsi kusok alebo nie no poznam mnohe kocky, ktore si napriklad taketo veci vyrabali same
Odpovedať
aj nam das vediet ze ako si sa rozhodla? neviem ci som prehliadla, ale asi si uz na nic neodpisala 🙂
Odpovedať
Ahojte dievcata, Dakujem každej, čo ste prispeli do diskusie 😘 nakoniec budem mat oznámenia a pozvánky k svadobnemu stolu z jednej firmy a menovky vyberieme lacnejšie. ALE. Napadlo ma, či mame mat menu, či to nebude zbytočne(veľa hostí sú vegetariáni, vegani) tak či nebudeme mat bez menu. Čo si o tom myslite? Alebo ma napadlo, že by sme mohli dať menu aj niekde v sále na jeden nejaký väčší papier, kde by vedeli co dostanú, ale to je asi blud. Budem rada, keď mi napíšete vás názor 🙂
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
@luciakatarinakupcova niekedy mi pride, ze si niektore veci proste uplne zbytocne sami komplikujeme
Odpovedať
@majkahu78 ahoj, ja som si oznámenia, pozvania k stolu a všetko navrhla aj vytlacila sama. Nálepky na fľaše som objednala z aliexpressu a menu do sály nebudem riešiť vôbec 🙂 ľudia budú mať prekvapenie aké jedlo sa donesie. Podla mna je to celkom zbytočná investícia 🙂
Odpovedať
Ahoj, ja si idem menovky porobiť sama, na Pintereste je plno super nápadov, ano na to, takže som si povedala, že keď to viem urobiť aj sama, nebudem platiť drahú službu. 🙂 Čo sa týka oznámenia, tie neriešime a na pozvánke bude priamo napísané, že sú pozvaní k stolu, ušetrí sa tým a nevidím na to nič zlé, aby bolo všetko na jednom papieri (radi sa vyhýbame zaužívaným veciam 😄). Ak si to vieš vyrobiť sama alebo kúpiť lacnejšie určite choď do toho, nejaké detaily, či to bude spolu ladiť, by som asi až tak nerišila, aj vy aj svadobčania sa budú sústrediť na dôležitejšie veci. 🙂
Odpovedať
Mne sa hrozne moc paci takyto pristup a obdivujem kazdu, ktora sa rozhodne si co to na svadbu vyrobit. Je to podla mna mile a super v tom, ze tam ako keby zanechate svoj odkaz. Treba si len co to pogooglit a ist vas nejaky napad ocari
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?