Svadobné šaty

Profilova fotka
Cenová ponuka pri šití svadobných šiat
Odpovedať
ake saty momentalne frcia? :-) pozerala som rozne, ale asi by som si ani nevedela vybrat z aktualnej ponuky.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jananoska:

ake saty momentalne frcia? :-) pozerala som rozne…
@jananoska Treba si vybrat take, ake sa ti pacia, nie take, ake ficia :)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jananoska:

ake saty momentalne frcia? :-) pozerala som rozne…
@jananoska vykaslat sa na to ake teraz frcia. Zaklad je, aby si sa v nich citila dobre. Hoc aj keby to bolo vrece od zemiakov 😁 inak mne osobne sa tie saty v salonoch velmi nepacia. Este som nenasla take, ktore by sa mi aspon trocha pacili 😐️ ale to som pozerala len eshopy. Mozno v kamennych obchodoch maju toho ovela viac a mozno by som si tam nejake aj vybrala 🤷‍♀️
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od greenplants:

@jananoska vykaslat sa na to ake teraz frcia. Zak…
@greenplants Tak potom ake sa ti pacia, ked nie tie zo salonov? :-D Akoze normalne na internete si pozeras, ci? To je asi dobre vidiet aj nazivo, pripadne si vyskusat, nie?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jarunka11:

@greenplants Tak potom ake sa ti pacia, ked nie t…
@jarunka11 tak to neviem veru, lebo svadobne asi inde ako v salonoch nenajdes. jedine potom, ze nejake spolocenske povysis na svadobne. akoze je aj to riesenie.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jarunka11:

@greenplants Tak potom ake sa ti pacia, ked nie t…
@jarunka11 prezeram si rozne zahranicne stranky. Aj japonske 😀 a vyberam si podla stylu aky sa mi paci. Preto rozmyslam nad usitim na mieru 🙂 Bola som na zopar vystavach a ani jedne co tam mali sa mi nezapacili tak, aby som si ich vdela predstavit mat na sebe.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jananoska:

ake saty momentalne frcia? :-) pozerala som rozne…
@jananoska Ak ti môžem poradiť, nerieš to, čo momentálne frčí, ale to, čo sa tebe samej bude páčiť.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od jarmila_jarka:

@jananoska Ak ti môžem poradiť, nerieš to, čo mom…
ja si takisto myslim, ze nezalezi na tom, co je momentalne trendy. treba si proste spravit podla seba a hotovo :) je to tvoja svadba, mas pravo vybrat si saty ake len ty chces a po akych tuzis.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od greenplants:

@jarunka11 prezeram si rozne zahranicne stranky. …
@greenplants To je ale to, ze tie saty inak ukazu na obrazku, zvlast ked je to este nejaky eshop, kde je vsetko najstajlovane a saty su upravene idealne na modelku. Preto ja hovorim, ze taketo saty si treba vyskusat predtym, ako sa ich clovek rozhodne kupovat.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od marinkastankovie:

@greenplants To je ale to, ze tie saty inak ukazu…
@marinkastankovie skúšať si nejaké budem, ale materiál sa mi nepáči. A 90% šiat je z toho istého materiálu. Vyzerá to ako jemný týl a toto ja nemusím. Pre mňa je to otras. Takže to bude veľmi ťažký oriešok nájsť niečo vhodné pre mňa.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od greenplants:

@jarunka11 prezeram si rozne zahranicne stranky. …
@greenplants Aj si uz nejake vybrala? Japonske byvaju pekne take kvetovane to by som si dala asi keby mam svadbu cez leto alebo na jar.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jarunka11:

@greenplants Aj si uz nejake vybrala? Japonske by…
@jarunka11 oni maju velmi pekne saty. By som povedala, ze aj krajsie ako tie co su dostupne u nas 🙈 uz nejaku tu predstavu o satach mam, ale este stale mam cas rozmyslat a vyberat. Svadba bude az v juni 2025 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od greenplants:

@jarunka11 oni maju velmi pekne saty. By som pove…
@greenplants to mas casu zatial dost 😁
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kajusienka:

@greenplants to mas casu zatial dost 😁
@kajusienka aj napriek tomu, ze este je casu viac nez dost, tak cast veci uz mame vybavenych. Rezervovane miesto v NL, ktore je uz aj ciastocne zaplatene ( 50% z ceny ), DJ zaplateny, kolace taktiez z casti vybavene ( nasli sme cukrarku, ktora nam upecie kolace za dobru cenu a zvysok sa vybavi neskor ), DJ a miesto svadby na Slovensku sa uz tiez riesi. Obrucky by sme chceli kupit tento rok, saty pre maminu tiez tento rok chcem kupit, svadobne saty niekedy zaciatkom buduceho roka a mozno aj skor ak by sa podarilo. Uces a make up na Slovensku budem vybavovat najblizsie, ked tam pojdem. Topanky, tiara, slnecnik a kabelka pre mna a maminu uz mam davno doma. Pre nu este aj latkovu vreckovku s napisom. Pomaly, ale isto sa moja "svadobna krabica" zaplnuje 😀 Neznasam planovanie a nakupovanie na poslednu chvilu a uz vobec nie svadby.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?